NMX-754-1205 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NMX-754-1205
  • Производитель
    SL Power Electronics
  • Описание
    SL Power Electronics NMX-754-1205 Commercial/medical: Commercial Input Voltage: 90 VAC to 264 VAC Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Rack Number Of Outputs: 4 Open Frame/enclosed: Enclosed Output Current (channel 1): 120 A Output Current (channel 2): 12 A Output Current (channel 3): 10 A Output Power Rating: 600 W Output Type: Multiple Output Output Voltage (channel 1): 5 V Output Voltage (channel 2): 12 V Output Voltage (channel 3): - 12 V Product: Switching Series: NMX